Apie mus

blizgesys

AUTOESTETIKA – ne tik aukštos kokybės automobilio eksterjero ir interjero priežiūros studija, tai – savotiška meno išraiška. Dirbant prie cheminio salono valymo ar kėbulo poliravimo, mes pasiekiame aukščiausios kokybės rezultatą. Mums malonu atnaujinti Jūsų automobilį. Vienas iš pagrindinių mūsų studijos principų – ne tik suteikti estetinį automobilio spindesį, bet ir užtikrinti ilgalaikę apsaugą gautam rezultatui, tuo tikslu suteikiame kokybės garantiją. Mūsų meistrai nuolat tobulina savo įgūdžius ir išbando naujus produktus bei priemones, kurios padeda pasiekti aukščiausių rezultatų ir tenkina  individualius klientų pageidavimus.

Mūsų profesionali komanda pasūlys individualų sprendimą automobilio estetinei priežiūrai, atitinkantį Jūsų norus ir poreikius.

  • Pilnas auto estetikos paslaugų spektras;
  • Tik profesionali autokosmetika ir auto chemija;
  • Nuolatinė klientų konsultacija kokybiškos automobilių priežiūros klausimais;
  • Individualūs sprendimai kiekvienam automobiliui ir jų savininkams;
  • Didelis gretimų verslų partnerių ratas.

Kaip mes suprantam Autoestetiką?

Trumpai – „autoestetika“ – kiekvieno automobilio paviršiaus centimetro valymas, plaunant ir poliruojant tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Po estetinės išvaizdos atkūrimo, automobilis atrodo kaip naujas. Autoestetikos priežiūra – daugiau nei įprastas rankinis plovimas (kuris dažniausiai gali pakenkti Jūsų automobilio ilgaliakiam estetiniam vaizdui) ir padengimas vašku. Paslaugos įeinančios į autoestetikos priežūros metodą yra skirtos kruopščiai išvalyti visus nešvarumus nuo eksterjero ir interjero paviršiaus, panaikinant visus atsiradusius defektus – įbrėžimus, poliravimo ir dažymo brokus, plovimo automatinėse plovyklose pasekmes ant dažyto paviršiaus. Taip išgaunama ir atkuriama pradinė automobilio išvaizda – automobilis tampa spindintis, lengviau plaunamas, ant kėbulo ne taip kaupiausi nešvarumai, lakuotas paviršius apsaugomas nuo žvarbių oro sąlygų, chemikalų, rūdžių.