fbpx

Apie mus

Autoestetika – aukštos kokybės automobilio eksterjero ir interjero priežiūros studija, mums, tai savotiška meno išraiška. Idėja įkurti šią studiją gimė dar 2012-aisiais, tačiau iki pilno jos įgyvendinimo praėjo nei daug, nei mažai – 5-eri metai. Per šį laiką teko išbandyti daug įvairių darbo metodų, medžiagų, susipažinti su šios srities profesionalais ir iš jų mokytis. 2017-ųjų metų pirmą vasaros dieną atvėrėmė savo studijos duris ir nuo to laiko – gyvename tuo ką darome. Autoestetika tapo šeimos verslu, kur kiekvienas iš mūsų yra visumos dalis.

Pagrindiniai mūsų studijos principai – darbo kokybė; aistra tam, ką darom ir nuoširdus bendravimas.  Mūsų manymu, tai yra raktas į nuolatinį augimą ir sėkmingą autopriežiūros kultūros (ang. auto detailing) plėtojimą Lietuvoje.

Mes nuolat tobuliname savo įgūdžius ir išbandome naujus produktus bei techninius sprendimus, kurie padeda pasiekti aukščiausių rezultatų ir tenkina  individualius klientų pageidavimus. Mūsų įsitikinimu, nuolatiniam tobulėjimui, siekiant profesionalumo – ribų nėra.

Mūsų komanda pasūlys individualų sprendimą automobilio estetinei priežiūrai, atitinkantį Jūsų norus ir poreikius.

  • Pilnas auto estetikos paslaugų spektras;
  • Tik profesionali autokosmetika ir auto chemija;
  • Nuolatinė klientų konsultacija kokybiškos automobilių priežiūros klausimais;
  • Individualūs sprendimai kiekvienam automobiliui ir jų savininkams;
  • Didelis gretimų verslų partnerių ratas.

Klientų atsiliepimus apie mus galite rasti mūsų Facebook paskyroje