fbpx

Naujienos ir patarimai

← grįžti atgal

Suteikite savo automobiliui spindesį: Nano danga automobiliui

 Suteikite savo automobiliui spindesį: Nano danga automobiliui

Nano danga automobiliui – vienas iš būdų siekiant išlaikyti automobilio vertę. Neretai ieškoma inovatyvių ir efektyvių būdų, kaip apsaugoti jo išvaizdą, šiandien apie tai ir pakalbėsime. Nano danga suteiks jūsų mašinai nepriekaištingą išvaizdą ir apsaugoja ją nuo įvairių iššūkių kelyje.

5 privalumai, kuriais nano danga padeda Jūsų automobiliui:

  • Apsaugo nuo smulkių įbrėžimų ir dulkių.
  • Suteikia blizgesį ir gyvybę lakui.
  • Atstumia vandenį ir nešvarumus.
  • Išlaiko automobilį švarų ilgiau.
  • Pailgina lako gyvavimo laiką.

Šie privalumai nėra tik estetiniai – jie taip pat prisideda prie jūsų automobilio ilgaamžiškumo ir vertės išsaugojimo.

Kas dažniausiai renkasi šią paslaugą?

Ši paslaugos yra skirtos tiems, kurie siekia palaikyti puikią automobilio išvaizdą, nori išsaugoti automobilio vertę, taip pat nenori skirti per daug laiko automobilio priežiūrai. Nano dangos dengimą renkasi kokybiškas paslaugas vertinantys klientai ir yra pasiruošę investuoti į savo transporto priemonės priežiūrą.

Paslaugos atlikimo trukmė ir eiga

Automobilio dengimas nano danga trunka apie 2-3 darbo dienas. Procedūra prasideda nuo kruopštaus automobilio plovimo, kurio metu nuvalomos visos apnašos nuo kelio bitumo ir stabdžių dulkių. Naujiems automobiliams, nuvažiavusiems iki 2000 km, į kainą papildomai įskaičiuotas valomasis poliravimas. Po valymo, automobilio kėbulas nupoliruojamas, suteikiant jam žvilgesio ir pašalinant smulkius įbrėžimus. Tik tada visas automobilio kėbulas padengiamas nano danga, kuri taip pat dengiama ir ant išorinių apdailos detalių, įskaitant chromuotas ir plastikines .

Po paslaugos suteikimo išrašomas garantinis dokumentas, kuris užtikrina atliktų darbų kokybę. Be to, kiekvienas klientas gauna dovaną – nemokamai padengiamas priekinis automobilio stiklas. Nano dangos dengimas ne tik pagerina automobilio išvaizdą, bet ir apsaugo jį nuo išorinių veiksnių. Ši paslauga – puiki investicija į automobilio ilgaamžiškumą ir estetiką.

Užsisakykite nano dangos dengimą jau šiandien ir mėgaukitės ilgalaike apsauga bei nepriekaištinga išvaizda!

Registracija ir daugiau informacijos +370 630 80018 arba info@autoestetika.lt

Kliento atsiliepimas apie nano dangą: YouTube

Naujienos ir užkulisiai mūsų soc. paskyrose: Facebook ir Instagram

Paslaugų kainoraštis

keramikine danga is arti

← grįžti atgal