fbpx

Naujienos ir patarimai

← grįžti atgal

Automobilio kėbulo ruošimas žiemai – kam tai reikalinga?

Atėjus vėsiems orams ir prasidėjus lietingam orui automobilį tenka plauti vis dažniau, o kėbulas, dar tiksliau automobilio lakas patiria daug neigiamų išorės veiksnių. Keletą jų verta paminėti, tai – pastovi drėgmė, purvas, staigus temperatūros svyravimas, o iškritus pirmam sniegui automobilio kėbulas pastoviai “paragauja” stipraus druskos ir smėlio mišinio, kuris naudojamas keliuose esančiam sniegui ir ledui tirpinti.

Visi šie veiksniai stipriai prisideda prie lako sluoksnio irimo ir braižymosi, rūdžių atsiradimo. Taip pat stiprūs cheminiai reagentai veikia ir plastmasines bei gumines išorės apdailos detales, nikeliuotos ir chromuotos detalės tampa matinės, nebeblizga, keičia spalvą – patamsėja. Ryškiai matomais tampa oksidacijos pėdsakai.

Norint apsaugoti automobilį nuo šių veiksnių keliamų pasekmių – būtina juo rūpintis ne tik šiltuoju metų sezonu, tačiau ir rudenį bei žiemą. Tam, kad to išvengti mes rekomenduojame : “Automobilio ruošimo žiemai” paslaugų paketą, kurio metu atliekame šiuos darbus:

  1. Kruopštus ratų, padangų ir arkų valymas;
  2. Kruopštus kėbulo plovimas, naudojant pH neutralų šampūną (plovimas ypač tinkantis apsauginėmis dangomis dengtiems automobiliams)
  3. Apnašų valymas nuo kėbulo;
  4. Sintetinės dangos įpoliravimas į lakuotus paviršius (danga išsilaiko ant kėbulo iki 4mėn., ant lako užsidėjusi plėvelė apsaugo nuo išorės veiksnių ir chemikalų reagentų, atgaivinama automobilio spalva, taip pat suteikiamas hidrofobinis efektas, kurio pagalba purvas ir chemikalai atstumiami nuo kėbulo).

Paketo kaina: 80eur.

Mes rekomenduojame:

Priekinio stiklo dengimą nano danga 35eur.

Variklio plovimą ir konservavimą 35eur.

Generalinį salono valymą 25-40eur.

← grįžti atgal