fbpx

Naujienos ir patarimai

← grįžti atgal

Naujiena keraminių dangų rinkoje – papildoma apsauga plėvele klijuotiems automobiliams

Paskutiniu metu stipriai populiarėja automobilio kėbulo apklijavimo paslauga, kuri verčia pasitempti ir visą apsauginių dangų gamintojų rinką. Visai nėra keista, kad klientai vis dažniau domisi dėl papildomos apsaugos ne tik orginaliam automobilio lakui, tačiau ir dėl papildomos plėvelės apsaugos. Tam tikslui keramikos dangų lyderė pasaulyje – Ceramic Pro siūlo klientams išbandyti produktą sukurtą išskirtinai plėvele apklijuotam automobiliui.

Ceramic Pro į rinką yra išleidusi du, specialiai plėvelei skirtus produktus „PPF & Vinyl Base Coat” ir “PPF & Vinyl Top Coat”. Šios dangos Lietuvą pasiekė vieno automobilių estetikos centro dėka, todėl džiugu, jog mes taip pat galime pasiūlyti klientams šias naujas ir rinkoje sparčiai populiarėjančias paslaugas.

Iki atsirandant specialiai plėvelėms pritaikytai keramikai buvo populiaru naudoti įprastą lakui pritaikytą apsaugos priemonę. Gaila, tačiau tai liko visiškai nepasiteisinęs bandymas. Lakui skirta keramika dažnu atveju nesuteikdavo tiek papildomų savybių plėvele klijuotiems automobiliams. Neišryškindavo matinių plėvelių spalvos, retais atvejais apsauginės savybės išlikdavo ilgiau nei pusę metų.

Rinkoje pasirodžius „PPF & Vinyl Base Coat” ir “PPF & Vinyl Top Coat” produkto dengimas ant plėvelės tapo profesionalesnis, o klientams – garantuojama kokybė ir ilgaamžiškumas. Ši keramika prailgina plėvelės gyvenimą, taip pat suteikia super hidrofobinį efektą, kas skatina klientus rinktis šią paslaugą. Taip pat priežiūra nereikalauja daug pastangų, nes produktas suteikia atsparumą išoriniams veiksniams ir UV spinduliams.

Jei norite daugiau sužinoti apie šią dangą ar užsakyti dengimo paslaugą – skambinkite 862044588 arba apsilankykite Autoestetikoje adresu Drobės g. 26, Kaunas

← grįžti atgal