fbpx

Naujienos ir patarimai

← grįžti atgal

Automobilio padengimas keramika – 5 mitai

Mitas nr. 1: Automobilio padengimas keramika – apsaugo nuo nudaužymų.

Tai netiesa. Automobilio padengimas keramika apsaugo automobilio laką nuo įvairių reagentų ir smulkaus smėlio įbrėžimų. Nuo akmenukų nudaužymų gali apsaugoti tik apsauginė plėvelė.

Mitas nr. 2: Automobilio lakas po padengimo keramika nesibraižys.

Kad ir kaip norėtųsi, tačiau tai ir liks (bent kol kas) tik mitu. Įbrėžimai atsiradę nuo smulkių dulkių iš tikro būna mažesni, tačiau jei važiuosite į automatines plovyklas, ar valysite nuo automobilio sniegą savo mėgstamu šepečiu įbrėžimai tikrai atsiras. Taigi, automobilio padengimas keramika apsaugo nuo mažų įbrėžimų, bet nuo šakų ar šepečių neapsaugo.

Mitas nr. 3: Automobilio kėbulą reikia padengti 10 keramikos sluoksnių, norint turėti ilgalaikę apsaugą.

Netiesa. Remiantis įvairiomis technologijomis ir gamintojų rekomendacijomis, norint suteikti kėbului ilgalaikę apsaugą keramiką geriausiai dengti 2-3 sluoksniais. Autoestetikos studijoje automobilio padengimas keramika atliekamas dviem sluoksniais.

Mitas nr. 4: Automobilio padengimas keramika apskritai neduoda jokio efekto, o jei efektas ir būna jis trunka kelis mėnesius. Tai tik išpūstas reklaminis burbulas.

Tai netiesa. Keramika sukuria vandeniui atsparų efektą, prisotina automobilio spalvą blizgesiu, taip pat suteikia apsaugą nuo smulkaus smėlio įbrėžimų ir reagentų. Keramikos poveikis trunka apie 1,5 metų, o laikantis paslaugos teikėjo rekomendacijų gali išlikti ir iki 3 metų.

Mitas nr. 5: Keramika pasidengia lyg antras lako sluoksnis. Lako storis, kuris panaikinamas poliravimo metu yra “užauginamas“ keramikos pagalba.

Deja, tačiau tai netiesa. Keramika tikrai „neužaugina“ lako sluoksnio, keramikinė danga tiesiog sutankina laką, dėl to jis tampa kietesnis ir atsparesnis išoriniams veiksniams. Po automobilio padengimo keramika lako tvirtumas beveik prilygsta deimanto kietumui.

 

Kliento atsiliepimai po nano dangos: YouTube

Daugiau mūsų darbų rasite Facebook ir Instagram

Naujienos ir patarimai čia

Paslaugų kainoraštį rasite čia

automobilio padengimas keramika autoestetika

automobilio padengimas keramika autoestetika

← grįžti atgal