fbpx

Naujienos ir patarimai

← grįžti atgal

Keramikinė danga – kam reikalinga?

Keramikinė danga – kam gi ji reikalinga? Ar būtina padengti automobilį keramikine danga? Dauguma automobilistų daugiau dėmesio savo automobilio kėbulo priežiūrai skiria vasarą, manydami, kad tai sezoninis rūpestis. Tačiau jie klysta: automobilio kėbului reikia priežiūros ir vasarą, ir žiemą. Automobilį dengiančius dažus ir laką žiemą veikia agresyvi aplinka – cheminiai reagentai keliuose, sniegas, ledas ir t.t., vasarą – purvas, dulkės, dažnas plovimas, ultravioletiniai saulės spinduliai ir lietaus vanduo. Visais metų laikais apsaugoti Jūsų automobilio laką Jums padės keramikine danga. Dėl unikalių šios dangos savybių automobilis ištisus metus patikimai apsaugomas nuo chemikalų, sniego, purvo, smėlio ir ultravioletinių spindulių ardomojo poveikio.

Kodėl automobilio lako ir dažų dangai reikalinga apsauga?

 Kiekvienas automobilio savininkas norėtų, kad jo ištikimas arkliukas visada būtų idealios būklės, švarus, prižiūrėtas, nesubraižytas ir neapraizgytas voratinkliais. Tačiau mūsų sąlygomis tai užtikrinti dažnai būna gana sudėtinga. Veikiamas laiko, druskų, rūgštaus lietaus ir saulės, viršutinis automobilio lako sluoksnis ima blukti, pasidengia akimi nematomais smulkiais įtrūkimais; nuolatinis automobilio plovimas skatina voratinklių atsiradimą. Tikriausiai ne kartą matėte nesuskaičiuojamą galybę nutrynimų ir įbrėžimų, kurie išryškėja nusausinus automobilį po plovimo; smulkūs akmenukai, lekiantys iš po priekyje važiuojančių automobilių ratų, palieka ne tik nuoskilų, bet ir gilių įbrėžimų. O ką jau bekalbėti apie žmogiškąjį faktorių? Panagrinėkime patį paprasčiausią atvejį – kaip į automobilį kraunami pirkinių krepšiai prie prekybos centrų. Gana dažnai dėl neatsargumo mes patys sunkiais krepšiais braukiame per automobilio bamperį, palikdami įvairius dryžius, kurie anaiptol nepuošia mūsų automobilio.

Būtent tam mokslininkai išrado keramikines dangas, kurių dėka galime kuo ilgiau džiaugtis idealia savo automobilio išvaizda.

Priemonės įsiskverbia į viršutinį automobilio lako ir dažų sluoksnį, keičia jo struktūrą, dešimtis kartų padidina lako atsparumą ir tvirtumą. Taigi, padengę savo automobilį keramikine danga, jūs padengiate automobilio lako ir dažų dangą apsauginiu sluoksniu, atstumiančiu vandenį ir purvą, padedančiu išvengti oksidavimosi ir cheminio emalės irimo. Jūsų automobilis taip pat įgyja nepakartojamo veidrodinio blizgesio.

Padengimas keramikine danga – konsutacijai kreipkitės te.: +370 630 80018

Visuomet galite atvykti į studiją: Drobės g. 26, Kaunas

Mūsų darbų pavyzdžiai ir studijos užkulisiai: Facebook ir Instagram

Daugiau naujienų ir patarimų:  čia

← grįžti atgal