fbpx

← grįžti atgal

Interjero dengimas apsauginėmis dangomis – profesionalios nano dangos išskirtinai skirtos tik interjero apsaugai

Ceramic Pro kompanija pristato nano dangas, pasižyminčias ilgalaikėmis antibakterinėmis savybėmis. Maistas, išsilieję gėrimai, dulkės ir purvas yra nepageidaujami pavojai sveikatai. Puikios žinios paviršių technologijos srityje, padėjo sukurti produktus, kurie padėtų užtikrinti, kad šie nereikalingi pavojai liktų praeityje.

Produktų savybės:

 • Išlaiko gamyklinę visų rūšių prietaisų skydelių ir durelių panelių išvaizdą;
 • Atspari subraižymams, antistatinė;
 • Lengvas švaros efektas;
 • Antibakterinis poveikis;
 • Puikus alyvų ir vandens repelentas;
 • Nepakeičia audinio išvaizdos ar pojūčio;
 • Apsaugo nuo pelėsio susidarymo;
 • Efektyvus neautralauus pH valiklis;
 • Sugeria nemalonius kvapus;
 • Paviršiai tampa atsparūs dėmėms ir lengvai valomi;
 • Garantija 6 mėn.*

Odinių paviršių apsaugos priemonė

Ceramic Pro “Leather”  priemone padengti odiniai paviršiai tampa atsparūs subraižymams, sukuriamas matinis paviršius, susidaro hidrofobinis efektas, atstumiantis purvą, vandenį, statiškumą ir UV spindulius.

Atsparumas trinčiai yra ypač svarbus sėdynių šoninėms atramoms, sėdynių apvadams ir kitoms didelio dėvėjimosi sritims. Nuo dėmių apsauganti funkcija yra aktuali šviesios spalvos odai, kurias dažniausiai nutepa tamsių spalvų audiniai, pavyzdžiui tamsiai mėlynos spalvos džinsai.

Tekstilinių paviršių apsaugos priemonė (automobilio sėdynių, durų apmušalų, pagrindinio kilimo, kilimėlių)

Ceramic Pro “Textile” priemonė skirta medžiaginėms ar zomšinėms automobilio sėdynėms ir durų apmušalams. Šis produktas – sukurtas pasitelkiant naujausias technologijas nano dangų rinkoje. Ceramic Pro “Textile” pagamintas naudojant patikimus neorganinius junginius, todėl pakeičia tekstilės arba zomšos paviršių taip, kad skysčiai neusigeria, o subėgdami į didesnius lašus nuslysta nuo paviršiaus nepalikdami nei dėmelės. Tai leidžia medžiaginiams ar zomšiniams paviršiams būti atspariems vandeniui, dulkėms ir visiems kitiems skysčiams, nedarant įtakos gamykliniai išvaizdai ir savybėms.

Nanolex “Textile & Leather Sealant” priemonė pritaikyta tiek medžiaginiams tiek tekstiliniams paviršiams. Aukštųjų technologijų nano danga, kuri sudaro itin ilgai trunkančią apsaugą nuo vandens ir aliejaus tekstilės ir odos paviršiuose. Ši danga  sukurta naudojant tiek organinius tiek neorganinius junginius, todėl ji susilieja su padengtais paviršiais sukurdama nematomą skydą. Po dengimo Nanolex “Textile & Leather Sealant” vanduo ir išsilieję skysčiai išlieka viršuje ir nesusigeria į audinį. Tinkamai prižiūrint padengtus paviršius dangos ilgaamžiškumas 15 000 km.

* Garantija eksterjero ir interjero darbams, pasirinktam laikotarpiui galioja su reguliaria priežiūra ir dangų atnaujinimu Autoestetikos studijoje.

3 paslaptys apie automobilio priežiūrą, kurių nežinojote  – Skaityti

← grįžti atgal