fbpx

Naujienos ir patarimai

← grįžti atgal

Salono valymas vasaros metu – patarimai

Salono valymas vasaros metu – patarimai

Salono valymas – kurį galima kokybiškai atlikti ir pačiam. Taigi, pakalbėkime apie tai kas kenkia jūsų automobilio salonui vasarą ir kokiomis priemonėmis galime to išvengti:

Viena, iš tų, blogybių yra prakaitas. Karštą vasaros dieną įsėdus į automobilį neišvengiamai prakaituojame, o prakaitas akimirksniu įsigeria į paviršius. Įsigėręs į paviršių kaupia purvą, o tai ilgainiui išsausina odinį automobilio saloną. Todėl nevaloma ir neimpregnuojama ji pradeda skilinėti. Šiltuoju metų laiku saulė pagreitina šį procesą, todėl salono valymas ir impregnavimas – būtinas, tai padės odai išlikti minkštesnei ir neskilinėti.

Antra problema – įsisenėję dėmės ant medžiagos. Jei išsiliejo kava ar kiti skysčiai, išsimaudę ežere į automobilį su šlapiais rūbais atsisėdo vaikai – dėmės neišvengiamos. Iškarto neišvalytos jos įsisenėja ir taip po truputį ardo medžiagos struktūrą, blukina orginalią sėdynių spalvą. Plauti sėdimas dalis cheminiu būdu mes rekomenduojame bent kartą metuose – taip išsaugosite medžiagos kokybę, užkirsite kelią veistis bakterijoms ir atsirasti pelėsiui.

Vienas iš pagrindinių faktorių neigiamai veikiantis automobilio kėbulą ir saloną  – saulė. Ji gali stipriai išsausinti ir išblukinti plastikines salono apdailos detales, odą, medžiagą. Saulės spinduliai sukelia greitą paviršių „senėjimą“ ir blukimą, o netinkamai naudojamos medžiagos, ne tik neapsaugo, bet ir paspartina šiuos procesus. Savo automobilį visuomet stengiuosi palikti pavėsyje, tai patariu ir savo klientams, o plastikines apdailos detales atnaujinu kiekvieno plovimo ir salono valymo metu.

Grįžtant prie temos apie automobilio plovimui ir valymui naudojamas medžiagas – geriausia jas įsigyti specializuotose parduotuvėse ir pasitarus su specialistais. Iš darbo patirties galiu pasakyti, kad kai kuriais atvejais netinkamai naudojama ar atskiesta valymo medžiaga gali pažeisti paviršių negrįžtamai. Nepamirškite, kad salono valymas – atsakinga procedūra. Specializuotose parduotuvėse dirbantys specialistai – patars ir nukreips reikiama linkme, o automobilio priežiūra su kokybiškomis medžiagomis taps kur kas lengvesnė.

Žinoma, jei norite atiduoti savo automobilį į profesionalų rankas – visada galite kreiptis į mus, o mes savo ruožtu padarysime viską, kad Jūsų automobilis būtų atnaujintas nepriekaištingai.

Sekite mus Facebook ir Instagram

Daugiau naujienų ir patarimų

← grįžti atgal